Adopcje wirtualne

Adopcje Wirtulane w naszej fundacji

Na czym to polega, jakie są różnice?

Nasz podopieczny skradł Ci serce, ale nie możesz go adoptować? Tryb życia, inne futrzaki czy wątpliwości domowników stawiają adopcję pod znakiem zapytania? Nie jesteś gotowa/y, żeby po śmierci przyjaciela przyjąć nowego zwierzaka pod swój dach?

Rozumiemy, że nie zawsze okoliczności sprzyjają posiadaniu czworonoga. Nadal jednak możesz wiele zdziałać dla bezdomniaków i razem z nami ratować ich życia. Taką formą realnej, ale niezobowiązującej pomocy, jest adopcja wirtualna.

Wparcie uzyskane z adopcji wirtualnych pomaga nam w opłaceniu żywienia, leczenia, hotelowania, pobytów w szpitalach i domach tymczasowych naszych podopiecznych.

Niejednokrotnie jest jedyną szansą na uratowanie życia zwierząt starych, chorych lub „nieadopcyjnych” (np. ze względów behawioralnych), które pozostaną w ośrodku do końca swojego życia.

Na czym polega WA/jak adoptować wirtualnie?
Wirtualna adopcja to forma wsparcia finansowego wybranego podopiecznego Fundacji. Wystarczy, że wybierzesz spośród naszych zwierzaków tego, którego chciałbyś otoczyć wirtualną opieką.  Następnie napisz do nas, podając nazwę, która będzie widnieć przy opisie zwierzaka na stronie internetowej (może to być Twoje imię i nazwisko, nick, nazwa firmy itp.). Ostatni krok to dokonanie wpłaty na nasze konto, w tytule przelewu wpisując „wirtualna adopcja + imię wybranego zwierzaka”.
Edit Page