Przekaż 1,5% podatku PIT na naszą fundację.
Fundacja Studencka Młodzi Młodym. KRS: 0000270261
Cel szczegółowy: Fundacja dla Zwierząt Ziemia Obiecana 14945
Przekaż 1,5% podatku PIT
na naszą fundację.
Fundacja Studencka Młodzi Młodym.
KRS: 0000270261
Cel szczegółowy: Fundacja dla Zwierząt Ziemia Obiecana 14945

Happy End

Tu znajdziecie wszystkich naszych (już teraz byłych) podopiecznych, którzy zostali adoptowani i wiodą beztroskie życie w nowych domach.

Dino

Image
  • Płeć: Pies
  • Rok urodzenia: 2021
  • Rasa: mix (w typie teriera)
Czeka na Wirtualnego Opiekuna

Czeka na Wirtualnego Opiekuna

Czeka na Dom Tymczasowy

Czeka na Dom Tymczasowy

Historia Dino jest jakich wiele.

Długo błąkał się po podłódzkiej miejscowości, regularnie koczując pod miejscowym sklepem. Mijany wiele razy dziennie przez setki osób, wypatrywał swojego człowieka. Dopiero po długim czasie znalazła się osoba, która zainteresowała się jego losem. I tak trafił do nas. 

Od razu pokazał nam się jako przyjazny, radosny i pełen energii młody psiak. Czemu nikt go nie szukał, pozostaje dla nas zagadką. Dino jest w typie teriera niemieckiego i ma pewne cechy charakterystyczne dla tej rasy. Nastawiony jest na eksplorację, pracę i wyzwania. Pięknie skupia uwagę na człowieku jakby chciał powiedzieć "Hej, poróbmy razem coś fajnego". 

Leżenie całymi dniami na kanapie - to nie dla niego. Ale na pewno nie pogardzi miziankami i przytulasami - to uwielbia. Na co dzień będzie potrzebował długich, atrakcyjnych spacerów, kontaktu z człowiekiem i stymulacji umysłowej.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, śmiało kontaktuj się z nami.

Kontakt

Tel.: +48 731913335
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.